Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

PARTNER NIERUCHOMOŚCI

Górnośląska 2/10 Żary

Mapa

501 509...

501 509 731

887 758 384

533 308 999

Chcesz sprzedać nieruchomość?

68

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia PARTNER NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

499 000 zł6 390 m² 78,09 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. 6390 m2 w cenie 499 tys. Jest ona uzbrojona w wodę...

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na wynajem atrakcyjny lokal położony w Żarach, w kamienicy, na parterze, o pow. około 25 m2 w cenie 1500 zł + media według...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 584 m² 37,97 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar to jest w miejscowości Miłowice o pow. 6584 m2 w bardzo...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł60 000 m² 18,57 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 6 ha, w tym: * staw o powierzchni 6 ha * teren zielony...

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł20 000 m² 20 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Lubomyślu przy trasie Żary-Zielona Góra, działka o powierzchni 2 ha. Lokalizacja idealna na inwestycję związaną...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 900 m² 78,95 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż piękną działkę położoną pod lasem niedaleko Żar, o pow. 19 ar w cenie 150 tys. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta....

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²30 m² 2 600 zł

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m2,położony na parterze pięknej, wyremontowanej kamienicy, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

Krystyna Gajdemska

Krystyna Gajdemska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2, położone na pierwszym piętrze w centrum miasta. Do mieszkania...

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

Krystyna Gajdemska

Krystyna Gajdemska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy położony w centrum Żar. Pow. użytkowa lokalu 200m2. Lokal przeznaczony na działalność usługową, handlową,...

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł8 500 m² 4,47 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Marcinów powierzchnia 85 ar, nr działki 50/1. Zapraszam do zakupu 887 758 384 setki atrakcyjnych ofert. Sprzedajemy...

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 000 m² 89 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. około 20 ar w cenie 180 tys. Jest ona uzbrojona...

Szczegóły ogłoszenia

993 000 zł350 m² 2 837,14 zł/m²

Krystyna Gajdemska

Krystyna Gajdemska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do sprzedaży budynek produkcyjno- magazynowy w dobrej lokalizacji. Na parterze budynku znajduje się hala produkcyjna (szwalnia), zaplecze...

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 039 m² 673,72 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 1039 m2 w cenie 700 tys. Nieruchomość jest w kształcie...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 219 m² 86,14 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w bliskim sąsiedztwie Żar o pow. 1219 m2 w cenie 105 tys. Nieruchomość ma kształt...

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną pod lasem, niedaleko Żar, o pow. 10 ar w cenie 79 tys. Ma ona kształt zbliżony do kwadratu....

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 995 m² 99,75 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne 2 działki o łącznej powierzchni 1995 m2 w cenie 199 tys położone w miejscowości Strzeszowice. Znajdują...

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł42,56 m² 1 597,74 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42.56 m2 położone na 1 piętrze kamienicy z 1945r. w centrum spokojnej miejscowości Gozdnica....

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 000 m² 285,57 zł/m²

Jakub Szklarz

Jakub Szklarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Nieruchomości Lokalizacja: centrum Żar Typ Nieruchomości: działka inwestycyjna Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną...

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł3 005 m² 48,59 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w okolicy Żar o pow. 3005 m2 w cenie 146 tys....

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł90 m² 500 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni około 90 m2 zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości blisko granicy z Niemcami....

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

Jakub Szklarz

Jakub Szklarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w miejscowości Kadłubia sam początek, 200 m2 od granicy miasta Żary. Działka w ciekawej lokalizacji...

Szczegóły ogłoszenia

950 zł120 m² 7,92 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 7 miejsc noclegowych. Koszt wynajmu za miesiąc 950 złotych za miejsce noclegow. Mieszkanie składa się z 5 pokoi , przedpokoju , 2...

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²28 m² 800 zł

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy uwadze Państwa lokal do wynajęcia o pow. 28m2, na drugim piętrze zabytkowej, ale dobrze utrzymanej kamienicy. Przeznaczenie : biurowe lub...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,82 m² 8 691,64 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny apartament w stanie deweloperskim położony w Żarach o pow. 75,82 m2 w cenie 659 tys. Lokal znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 600 m² 62,50 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w Lubomyślu. Działka ma powierzchnię 15 arów. Kształt nieruchomości przypomina prostokąt. Bliski dostęp...

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 183 m² 71,85 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę z warunkami zabudowy położoną w pobliżu Żar o pow. 1183 m2 w cenie 85 tys. Nieruchomość jest...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł85 m² 8 117,65 zł/m²

Jakub Szklarz

Jakub Szklarz

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale C i D od strony ulicy Bronisława Czecha zarezerwowane. Apartamenty Śląska 85 to nowoczesny budynek czterolokalowy, zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 922 m² 85,85 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w Kadłubii o pow. 1922 m2 w cenie 165 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Przy jej...

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną blisko Żar, o pow. 44 ary w cenie 229 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do...

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł670 m² 161,19 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. około 670 m2 w cenie 108 tys. Przy granicy...

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²152 m² 4 000 zł

Krystyna Gajdemska

Krystyna Gajdemska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajmu bardzo ładny lokal handlowo usługowy. Lokal znajduje się w ciekawej lokalizacji oraz ładnym i zadbanym budynku. Powierzchnia...

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł830 m² 96,39 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną blisko centrum Żar(ul.Witosa) uzbrojona działkę. Kształtem zbliżona do trójkąta z możliwością...

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 016 m² 128,97 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy o pow. 2016 m2 w cenie 260 tys. położoną w miejscowości Grabik. Jest...

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł511 m² 127,20 zł/m²

Krystyna Gajdemska

Krystyna Gajdemska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w miejscowości Buczyny pod zabudowę jednorodzinną. Działka położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł116 m² 5 000 zł/m²

Jakub Szklarz

Jakub Szklarz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Twój nowy dom w Kadłubii cisza, przestrzeń i komfort blisko miasta Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim...

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 760 m² 88,64 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Lubomyśl o pow. 1760 m2 w cenie 156 tys zł. Nieruchomość jest...

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190 m² 9 421,05 zł/m²

Krystyna Gajdemska

Krystyna Gajdemska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy dom , wykończony ze smakiem i dbałością o detale. Powierzchnia domu 190m2 ,posiada salon z aneksem...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł405 m² 1 209,88 zł/m²

Mirela Ziemiańska

Mirela Ziemiańska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż nieruchomości położone w Żarach o łącznej powierzchni zabudowy 405 m2, na działce o pow. 1347 m2 w cenie 490...

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2,położne na I piętrze w ocieplonym bloku w spokojnej i przyjaznej...

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł9 800 m² 22,45 zł/m²

Mieczysław Szklarz

Mieczysław Szklarz

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja -przy zjeździe na autostradę.- NOWA NIŻSZA CENA. Polecamy do sprzedaży działkę o pow. 0.98,00ha idealna pod działalność gospodarczą, tj....

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij